Prisiminimai

 

       

 

   

Praėjusiais metais svetainėje paskelbiau tokį tekstą: Laikui bėgant vis dažniau ir dažniau norisi atsigręžti atgal, prisiminti seniai praėjusius laikus. O kas geriausiai gali atgaivinti sporto atmintį, jei ne sportiniai apdovanojimai. Tačiau, jeigu taurės ar medaliai puošia mūsų sekcijas ir lentynas, tai diplomai dažniausiai būna nugrūsti į tolimiausias jų kerteles. O kas nori knaisiotis stalčiuose?!
Neseniai man toptelėjo mintis. O kodėl diplomus neperkelti į virtualią erdvę. Todėl vieną sausio sekmadienį aš nufotografavau visus savo sportinius diplomus. Dalį jų įkėliau į svetainę BRANDA. Diplomų – begalės, o įdomiausi, be abejo, yra seniausi. Todėl Jums siūlau žvilgterėti į mano 1964-1966 metais gautus sportinius diplomus
Manau, kad mano pavyzdžiu paseks ir kiti sporto veteranai. Prižadu, jeigu ir Jūs norėsite “pasigirti” savo sportiniais pasiekimais, juos patvirtinantys dokumentai bus įkelti į svetainę”

Prabėgo metai. Vieną vakarą tvarkiau spintą ir radau daug sportinių marškinėlių ir sportinių kostiumų, su kuriais dalyvavau įvairiose varžybose, kuriuos saugojau atminti vieną ar kitą sportinį renginį. Apie daugelį iš jų aš jau buvau ir pamiršęs. Tada pagalvojau, kad ne tik sportinius diplomus bet ir sportinės aprangos nuotraukas reikėtų perkelti į virtualią erdvę. Daviau dukrai foto aparatą ir per kelias valandas nusifotografavau su visa turima sportine apranga. Dabar turiu daug nuotraukų, kurios man primena mano sportinį kelią. Į svetainę įkėliau tik kelias nuotraukas su seniausia sportine apranga. Manau, kad mano pavyzdžiu paseks ir kiti sporto veteranai.   

Kęstutis Vislavičius

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *