KLAIPĖDA, 2018 10 06

  Spalio mėn. 6 dieną Klaipėdoje vyks trečiosios “Ąžuolo taurės” varžybos.

Šios varžybos pirmą kartą buvo organizuotos prieš trejetą metų. Kadangi tuo metu klube buvo tik 21 narys, o dabar turime  36, priminsiu  šių varžybų atsiradimą.
2016 metais “Ąžuolo” klubui sukako 20 metų ir tų metų pavasarį Kazimieras Vilčinskas pasiūlė dvidešimtmetį atžymėti. Buvo nuspręsta jubiliejų  atšvęsti  rudenį, surengiant varžybas ir pasikviečiant  Lietuvos ir Latvijos veteranus. Iki šių varžybų Lietuvoje buvo organizuojami tik veteranų žiemos ir vasaros čempionatai (metikai dar turėjo žiemą “Iššūkio” Vilniuje, pavasarį Aukštadvaryje “Rektoriaus taurės”  ir vasarą dar vienas kitas metikų varžybas). Tuo tarpu Latvijoje veteranų varžybos vykdomos kas mėnesį.
Pirmosiose varžybose (2016 10 07) rungėsi 33 dalyviai, iš jų 3 latviai, 13 “Ąžuolo” atstovų ir 17 iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Antrosiose “Ąžuolo taurės” varžybose (2017-10-07), skirtose pirmųjų Lietuvoje surengtų lengvosios atletikos veteranų varžybų trisdešimtmečiui paminėti dalyvavo 40 veteranų, iš jų 7 latviai, 17  “Ąžuolo” narių ir 16 iš kitų Lietuvos miestų.

           Šiemet “Ąžuolo taurė” organizuojama trečią kartą, tad  šias varžybas jau galima vadinti tradicinėmis. 
Kviečiu visus lengvosios atletikos veteranus pirmą spalio savaitgalį atvykti į Klaipėda.  
Registruokitės šiuo adresu. Ten taip pat rasite varžybų nuostatus ir tvarkaraštį.

Žiedūna

     

 

   

“Branda” pateikia praėjusių varžybų rezultatus. 
2016 metai. Visi rezultataimetikų rezultatai.
2017 metai. Visi rezultataimetikų rezultatai. 

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *